Menu

Vintertider 2022/23


Indendørs (Sydskolen)

Dag kl. Hold
Mandag 17,00-18,00 U9 Drenge
Mandag 18,00-19,00 U12 Piger
Mandag 19,00-21,00  
Dag kl. Hold
Tirsdag 16,30-17,30 Legeholdet
Tirsdag 17,30-19,00 U10 Drenge
Tirsdag 19,30-21,00  
Dag kl. Hold
Onsdag 17,00-18,00 U9 Drenge
Onsdag 18,00-19,00  
Onsdag 19,00-21,00 8-Herresenior
Dag kl. Hold
Torsdag 17,00-18,00 U10 Drenge
Torsdag 18,00-19,30 U12 Drenge
Torsdag 19,30-21,00 8-Kvindesenior

 

 

Kunstbane (Albertslund Stadion)

Bane 2    
Dag kl. Hold
Tirsdag 16,30-18,00 U12 Drenge
Tirsdag 16,30-18,00 U13 Drenge
Tirsdag 18,00-19,30 11-Kvindesenior
Tirsdag 18,00-19,30 8-Kvindesenior
Tirsdag 18,00-19,30 U15 Drenge
Tirsdag 19,30-21,00 1. Herresenior
Tirsdag 19,30-21,00 2. Herresenior
     
Bane 1    
Dag kl. Hold
Onsdag 19,30-21,00 Veteran
Onsdag 19,30-21,00 Old Boys
     
Bane 2    
Dag kl. Hold
Torsdag 19,30-21,00 1. Herresenior
Torsdag 19,30-21,00 11-Kvindesenior
Bane 1    
Dag kl. Hold
Fredag 16,30-18,00 U13 Drenge
Fredag 16,30-18,00 U15 Drenge

 

 

Kamp-tider (Weekend og Hverdage)
Der reserveres tid til kampe via Niko, der koordinerer.
Niko: tlf: 25 78 13 78 mail: niko@bs72.dk
Skemaerne vil løbende blive opdateret.

VIGTIGT: 
Tildelte kamp- og træningstider, der ikke benyttes meddeles hurtigst muligt 

Kunstbane (Albertslund Stadion Bane 1)

Uge Dag Dato  Tid Kampe
43 Lørdag 29. Okt 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 30. Okt 2022    
      12,00-19,00  
44 Onsdag 02. Nov 2022    
      19,30-21,00 Old Boys -  Avedøre IF (Halv Bane)
  Lørdag 05. Nov 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 06. Nov 2022    
      12,00-19,00  
45 Onsdag 09. Nov 2022    
      19,30-21,00 Old Boys -  Vallensbæk IF (Pokalkamp) (Halv Bane)
  Lørdag 12. Nov 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 13. Nov 2022    
      12,00-19,00  
46 Onsdag 16. Nov 2022    
      19,30-21,00 Old Boys -  Lynge-Uggeløse IF (Halv Bane)
  Lørdag 19. Nov 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 20. Nov 2022    
      12,00-13,15  
      13,30-15.00 U13 Drenge - Karlslunde
      15,00-19.00  
47 Lørdag 26. Nov 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 27. Nov 2022    
      12,00-19,00  
48 Lørdag 03. Dec 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 04. Dec 2022    
      12,00-13,15 U12 Drenge - Holbæk B&I (Halv Bane)
      13,15-14,45 U15 Drenge - Dragør BK
      14,45-16,00 Veteran +45 - LSF
      16,00-19,00  
49 Lørdag 10. Dec 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 11. Dec 2022    
      12,00-19,00  
50 Lørdag 17. Dec 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 18. Dec 2022    
      12,00-16,00  
      16,00-17,30 Old Boys - Fremad Valby (Halv Bane)
      17,30-19,00  
01 Lørdag 07. Jan 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 08. Jan 2023    
      12,00-19,00  
02 Lørdag 14. Jan 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 15. Jan 2023    
      12,00-13,15 U12 Drenge - Jernløse BK (Halv Bane)
      13,15-14,45 U15 Drenge - Herstedøster IC
      14,45-19,00  
03 Lørdag 21. Jan 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 22. Jan 2023    
      12,00-13,00  
      13,00-14,30 U15 Drenge - ??????
      14,30-19,00  
04 Lørdag 28. Jan 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 29. Jan 2023    
      12,00-13,15 U12 Drenge - Glostrup (Halv Bane)
      13,15-14,45 U13 Drenge - Glostrup (Halv Bane)
      14,45-19,00  
05 Lørdag 04. Feb 2023    
      15,30-17,30 HS2 - INVICTUS XI
  Søndag 05. Feb 2023    
      12,00-13,15 Old Boys -  Hareskov IF (Halv Bane)
      12,00-13,15 U13 Drenge - Brøndbyernes IF (Halv Bane)
      13,15-14,45 Veteran +45 - Allerød Fodbold Klub
      14,45-19,00  
06 Lørdag 11. Feb 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 12. Feb 2023    
      12,00-19,00  
07 Lørdag 18. Feb 2023    
      15,30-17,30 HS1 - Ballerup BK
  Søndag 19. Feb 2023    
      12,00-19,00  
08 Lørdag 25. Feb 2023    
      15,30-17,30 HS1 - Stenløse BK
  Søndag 26. Feb 2023    
      12,00-13,45 HS2 - Nerashte, Ballerup
      13,45-19,00  
09 Lørdag 04. Mar 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 05. Mar 2023    
      12,00-13,15 U13 Drenge - RB 1906 (Halv Bane)
      13,15-14,45 U13 Drenge - KB
      14,45-16,15 U15 Drenge - BK Avarta
      16,15-19,00  
10 Lørdag 11. Mar 2023    
      15,30-17,30 HS2 - RU
  Søndag 12. Mar 2023    
      12,00-13,15 U12 Drenge - BFC Lundegården (Halv Bane)
      12,00-13,15 Old Boys -  FC Ryparken (Halv Bane)
      13,15-15,00 U15 Drenge - Albertslund IF
      15,00-16,30 U13 Drenge - Frederikssund
      16,30-19,00  
11 Lørdag 18. Mar 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 19. Mar 2023    
      12,00-19,00  
12 Lørdag 25. Mar 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 26. Mar 2023    
      12,00-13,15 U12 Drenge - Albertslund IF (Halv Bane)
      13,15-14,45 U15 Drenge - B 1908
      15,00-16,30 U13 Drenge - BSF
      16,30-19,00  
13 Lørdag 01. Apr 2023    
      15,30-17,30  
  Søndag 02. Apr 2023    
      12,00-19,00