Menu

Vintertider 2021/22


Indendørs (Sydskolen)

Dag kl. Hold
Mandag 16,30-18,00 U11 Piger
Mandag 18,00-20,00 2. Herresenior
Dag kl. Hold
Tirsdag 16,30-17,15 U5 Legeholdet
Tirsdag 17,15-18,15 U8
Tirsdag 18,15-19,45 U11
Tirsdag 19,45-21,00  
Dag kl. Hold
Onsdag 17,00-18,00 U9
Onsdag 18,00-19,30 8-herresenior 1
Onsdag 19,30-21,00 8-herresenior 2
Dag kl. Hold
Torsdag 17,00-18,00 U6/U7
Torsdag 18,00-19,30 U14
Torsdag 19,30-21,00 8-Kvindesenior

 

 

Kunstbane (Albertslund Stadion)

Bane 1    
Dag kl. Hold
Tirsdag 16,30-18,00 U12
Tirsdag 17,00-18,30 U14
Tirsdag 18,00-19,30 11-Kvindesenior
Tirsdag 18,00-19,30 8-Kvindesenior
Tirsdag 19,30-21,00 1. Herresenior
Tirsdag 19,30-21,00 2. Herresenior
Tirsdag 21,00-22,30 3. Herresenior
Tirsdag 21,00-22,30  
     
Bane 2    
Dag kl. Hold
Onsdag 19,30-21,00 Veteran
Onsdag 19,30-21,00 8-herresenior 2
Onsdag 21,00-22,30  
Onsdag 21,00-22,30  
     
Bane 1    
Dag kl. Hold
Torsdag 19,30-21,00 1. Herresenior
Torsdag 19,30-21,00 11-Kvindesenior
Torsdag 21,00-22,30 2. Herresenior
Torsdag 21,00-22,30 3. Herresenior

 

Kamp-tider (Weekend og Hverdage)
Der reserveres tid til kampe via Hans-Carl, der koordinerer.
Hans-Carl: tlf: 28 59 90 12 mail: hans-carl@bs72.dk
Skemaerne vil løbende blive opdateret.

VIGTIGT: 
Tildelte kamp- og træningstider, der ikke benyttes meddeles hurtigst muligt 

Kunstbane (Albertslund Stadion Bane 1)

Uge Dag Dato  Tid Kampe
43 Lørdag 30. Okt 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 31. Okt 2021    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-19,00  
44 Lørdag 06. Nov. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 07. Nov. 2021    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-19,00  
45 Lørdag 13. Nov. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 14. Nov. 2021    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-19,00  
46 Lørdag 20. Nov. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 21. Nov. 2021    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-14,45 8-herresenior 1 - Brøndby Strand IK (HALV BANE)
      13,30-14,45 8-herresenior 2 - Høje Taastrup IF (HALV BANE)
      14,45-19,00  
47 Lørdag 27. Nov. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 28. Nov. 2021    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      14,00-15,15 U12 Drenge - Greve Fodbold (HALV BANE)
      15,15-19,00  
48 Lørdag 04. Dec. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 05. Dec. 2021    
      12,00-13,15 U12 Drenge - BK Friheden (HALV BANE)
      12,00-13,15 U14 Drenge - Herstedøster IC (HALV BANE)
      13,15-14,30 8-Kvindesenior - FC Culpa (HALV BANE)
      14,30-19,00  
49 Lørdag 11. Dec. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 12. Dec. 2021    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-19,00  
50 Lørdag 18. Dec. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 19. Dec. 2021    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-14,45 8-herresenior 1 - Fremad Valby (HALV BANE)
      13,30-14,45 8-herresenior 2 - BK Frem (HALV BANE)
      14,45-16,00 M+45 - Sundby KFUM
      16,00-19,00
 
01 Lørdag 08. Jan. 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 09. Jan. 2022    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-19,00  
02 Lørdag 15. Jan. 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 16. Jan. 2022    
      12,00-13,15 U12 Drenge - Glostrup (HALV BANE)
      14,00-15,15 U12 Drenge - Vallensbæk IF (HALV BANE)
      15,15-19,00  
03 Lørdag 22. Jan. 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 23. Jan. 2022    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-19,00  
04 Lørdag 29. Jan. 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 30. Jan. 2022    
      12,00-13,30 U12 Drenge - B. 1973, Herlev (HALV BANE)
      12,00-13,30 U14 Drenge - Herstedøster IC (HALV BANE)
      13,30-15,00 8-herresenior 2 - Køge BK (HALV BANE)
      13,30-15,00 8-Kvindesenior - B.1908 (HALV BANE)
      15,00-19,00  
05 Lørdag 05. Feb. 2022    
      15,30-17,30 2. Herresenior - BK Vestia 
  Søndag 06. Feb. 2022    
      12,00-13,30 8-Kvindesenior - Fremad Valby (HALV BANE)
      13,30-15,15 3. Herresenior - FC Ballerup 
      15,15-16,30 8-herresenior 1 - Grantoften IF (HALV BANE)
      16,30-19,00  
06 Lørdag 12. Feb. 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 13. Feb. 2022    
      12,00-13,30 U14 Drenge - Vestia (HALV BANE)
      12,00-13,30 8-herresenior 2 - Gundsømagle IF (HALV BANE)
      13,30-15,00 M+45 - Hørsholm-Usserød IK
      15,00-19,00  
07 Lørdag 19. Feb. 2022    
      15,30-17,30 1. Herresenior - FC Sunshine (Serie 1)
  Søndag 20. Feb. 2022    
      12,00-13,30 U12 Drenge Træning (HALV BANE)
      13,30-19,00  
08 Lørdag 26. Feb. 2022    
      15,30-17,30 1. Herresenior
  Søndag 27. Feb. 2022    
      12,00-14,00 2. Herresenior - Taastrup FC
      14,00-16,00 3. Herresenior - LSF
      16,00-19,00  
09 Lørdag 05. Mar. 2022    
      15,30-17,30 1. Kvindesenior - Husum BK
  Søndag 06. Mar. 2022    
      12,00-13,30 1. Herresenior
      13,30-14,15 8-herresenior 1 - Kontra BK (HALV BANE)
      14,15-19,00  
10 Lørdag 12. Mar. 2022    
      15,30-17,30 1. Herresenior - Liseleje IF (Serie 3)
  Søndag 13. Mar. 2022    
      12,00-13,15 U12 Drenge - Herstedøster IC (HALV BANE)
      12,00-13,15 U14 Drenge - Albertslund IF (HALV BANE)
      13,15-14,30  
      14,30-16,15 3. Herresenior - Nerashté, Ballerup
      16,15-17,30 8-herresenior 1 - Amager FF (HALV BANE)
      16,15-17,30 8-herresenior 2 - Greve Fodbold (HALV BANE)
      17,30-19,00  
11 Lørdag 19. Mar. 2022    
      15,30-17,30  
  Søndag 20. Mar. 2022    
      12,00-13,30 8-Kvindesenior - Fremad Amager (HALV BANE)
      13,30-15,15 2. Herresenior - Bk. Skjold
      15,15-19,00  
12 Lørdag 26. Mar. 2022    
      15,30-17,30 1. Kvindesenior - Sundby
  Søndag 27. Mar. 2022    
      12,00-13,30 U12 Drenge - BK Avarta (HALV BANE)
      13,30-15,15 3. Herresenior - Gundsølille SGIF
      15,15-19,00