Menu

Vintertider 2020/21

       
Indendørs (Sydskolen)
 Dag/kl. 16,30-18,00 18,00-19,30 19,30-21,00
Mandag
 Dag/kl. 17,00-18,00 18,00-19,00 19,00-20,30
Tirsdag Legeholdet  U7
 Dag/kl. 16,30-18,00 18,00-19,30 19,30-21,00
Onsdag
 Dag/kl. 16,30-18,00 18,00-19,00 19,00-20,30
Torsdag U8  U7  3. Herresenior
 
Udendørs (Albertslund Stadion)
Kunstbane 2
 Dag/kl.
16,30-18,00 18,00-19,30 19,30-21,00
Tirsdag

U11
8-Kvindesenior

11-Kvindesenior
1. Herresenior

2. Herresenior
3. Herresenior

 
Kunstbane 1 (halv bane)
 Dag/kl. 20,00-21,00 
Onsdag  Veteraner    
 
Kunstbane 2
 Dag/kl. 19,30-21,00  
Torsdag 11-Kvindesenior
1. Herresenior

 

 

Kamp-tider (Weekend og Hverdage)  
Der reserveres tid til kampe via Hans-Carl, der koordinerer.  
Hans-Carl: tlf: 28 59 90 12 mail: hans-carl@bs72.dk  
Skemaerne vil løbende blive opdateret.  
         
VIGTIGT:   
Tildelte kamp- og træningstider, der ikke benyttes meddeles hurtigst muligt 
         
Udendørs (Albertslund Stadion Bane 2)  
         
Uge Dag Dato  Tid Kampe
44 Lørdag 31. Okt 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 01. Nov 2020    
      12,00-19,00  
45 Lørdag 07. Nov. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 08. Nov. 2020    
      12,00-19,00  
46 Lørdag 14. Nov. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 15. Nov. 2020    
      12,00-13,30 U11 Drenge - AB Tårnby
      13,30-15,00 8-Kvindesenior - Bagsværd BK
      15,00-19,00  
47 Lørdag 21. Nov. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 22. Nov. 2020    
      12,00-19,00  
48 Lørdag 28. Nov. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 29. Nov. 2020    
      12,00-13,30 U11 Drenge - BK Avarta
      13,30-19,00  
49 Lørdag 05. Dec. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 06. Dec. 2020    
      12,00-19,00  
50 Tirsdag 08. Dec. 2020    
      17,15-18,30 U11 Drenge - Glostrup
  Lørdag 12. Dec. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 13. Dec. 2020    
      12,00-13,30 U11 Drenge - Tune IF
      13,30-15,00 8-Kvindesenior - Allerød Fodbold klub
      15,00-19,00  
51 Lørdag 19. Dec. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 20. Dec. 2020    
      12,00-19,00  
01 Lørdag 09. Jan. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 10. Jan. 2021    
      12,00-19,00  
02 Lørdag 16. Jan. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 17. Jan. 2021    
      12,00-19,00  
03 Lørdag 23. Jan. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 24. Jan. 2021    
      12,00-19,00  
04 Lørdag 30. Jan. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 31. Jan. 2021    
      12,00-13,30 U11 Drenge - Greve Fodbold
      13,30-19,00  
05 Lørdag 06. Feb. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 07. Feb. 2021    
      12,00-13,30 8-Kvindesenior - Fremad Valby
      13,30-15,00 2. Herresenior - Jersie United
      15,00-19,00  
06 Lørdag 13. Feb. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 14. Feb. 2021    
      12,00-15,00  
      15,00-17,00 3. Herresenior - Torslunde IF
      17,00-19,00  
07 Lørdag 20. Feb. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 21. Feb. 2021    
      12,00-19,00  
08 Lørdag 27. Feb. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 28. Feb. 2021    
      12,00-19,00  
09 Lørdag 06. Mar. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 07. Mar. 2021    
      12,00-13,30 8-Kvindesenior - Valby
      13,30-15,30 2. Herresenior - T.G. 80 IF
      15,30-19.00 11-Kvindesenior - Køge BK
10 Tirsdag 09. Mar. 2021    
      17,15-18,30 U11 Drenge - Karlslunde IF
  Lørdag 13. Mar. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 14. Mar. 2021    
      12,00-14,00 8-Kvindesenior - Nørrebro United
      14,00-16,00 11-Kvindesenior - Fremad Amager
      16,00-18,00 3. Herresenior - BK Hekla
      18,00-19,00  
11 Lørdag 20. Mar. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 21. Mar. 2021    
      12,00-13,30 U11 Drenge - Hvidovre IF
      13,30-19,00  
12 Tirsdag 23. Mar. 2021    
      17,15-18,30 U11 Drenge - Taastrup FC
  Lørdag 27. Mar. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 28. Mar. 2021    
      12,00-14,00 2. Herresenior - Orient GI
      14,00-16,00 3. Herresenior - Fremad Valby
      16,00-19,00  
13 Lørdag 03. Apr. 2021    
      15,30-17,30  
  Søndag 04. Apr. 2021    
      12,00-14,00 3. Herresenior - Brøndbyernes IF
      14,00-19,00