Menu

Vintertider 2019/20

 

Herresenior
       
Indendørs (Sydskolen)
 Dag/kl. 17,30-19,00 19,00-20,30 20,30-22,00
Mandag U14 Drenge Veteran
 Dag/kl. 17,00-18,00 18,00-19,30 19,30-21,00
Tirsdag U7   Old Girls
 Dag/kl. 17,00-18,30 18,30-19,30 19,30-21,00
Onsdag U10 Drenge  U12 Drenge Herresenior
 Dag/kl. 17,00-18,00 18,00-19,30 18,30-20,00
Torsdag U6 Legehold U8 Drenge
 
Udendørs (Albertslund Stadion)
Kunstbane 1
 Dag/kl.
17,30-19,00 19,00-20,30 20,30-22,30
Tirsdag

U8D
U10D
U12D
U14D

Kvindesenior
Herresenior

 

 
Kunstbane 2 (halv bane)
 Dag/kl. 20,00-21,30  21,0-22,30 
Onsdag  Veteraner    
 
Kunstbane 1
 Dag/kl. 19,30-21,00  
Torsdag Kvindesenior
Herresenior

 

 

Kamp-tider (Weekend og Hverdage)  
Der reserveres tid til kampe via Hans-Carl, der koordinerer.  
Hans-Carl: tlf: 28 59 90 12 mail: hans-carl@bs72.dk  
Skemaerne vil løbende blive opdateret.  
         
VIGTIGT:   
Tildelte kamp- og træningstider, der ikke benyttes meddeles hurtigst muligt 
         
Udendørs (Albertslund Stadion Bane 1)  
         
Uge Dag Dato  Tid Kampe
43 Lørdag 26. Okt 2019    
      15,30-17,30  
  Søndag 27. Okt 2019    
      11,00-19,00  
44 Lørdag 02. Nov. 2019    
      15,30-17,30  
  Søndag 03. Nov. 2019    
      11,00-19,00  
45 Lørdag 09. Nov. 2019    
      15,30-17,30  
  Søndag 10. Nov. 2019    
      11,00-19,00  
46 Lørdag 16. Nov. 2019    
      15,30-17,30  
  Søndag 17. Nov. 2019    
      11,00-19,00  
47 Lørdag 23. Nov. 2019    
      15,30-17,30  
  Søndag 24. Nov. 2019    
      11,00-19,00  
48 Lørdag 30. Nov. 2019    
      15,30-17,30  
  Søndag 01. Dec. 2019    
      11,00-12,30 U14 Drenge - Jyllinge FC   (1/2 bane)
      12,30-14,00 U12 Drenge - Hundige BK   (1/2 bane)
      14,00-19,00  
49 Lørdag 07. Dec. 2019    
      15,30-17,30 Old Girls - Allerød Fodbold Klub (1/2 bane)
  Søndag 08. Dec. 2019    
      11,00-19,00  
50 Lørdag 14. Dec. 2019    
      15,30-17,30  
  Søndag 15. Dec. 2019    
      11,00-19,00  
51 Lørdag 21. Dec. 2019    
      15,30-17,30  
  Søndag 22. Dec. 2019    
      11,00-19,00  
01 Lørdag 04. Jan. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 05. Jan. 2020    
      11,00-19,00  
02 Lørdag 11. Jan. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 12. Jan. 2020    
      11,00-12,30 Veteran +45 11-mands - Farum
      12,30-14,00 U12 Drenge - BK Hellas   (1/2 bane)
      11,00-19,00  
03 Lørdag 18. Jan. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 19. Jan. 2020    
      11,00-19,00  
04 Lørdag 25. Jan. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 26. Jan. 2020    
      11,00-12,30 U14 Drenge - Sct. Jørgens IF   (1/2 bane)
      12,30-19,00  
05 Lørdag 01. Feb. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 02. Feb. 2020    
      11,00-14,00  
      14,00-16,00 Kvindesenior - Hvidovre IF 
      16,00-19,00  
06 Lørdag 08. Feb. 2020    
      15,30-17,30  
  Søndag 09. Feb. 2020    
      11,00-12,30 U14 Drenge - Holmegaard GB  (1/2 bane)
      12,30-14,00 Old Girls - Nørrebro United   (1/2 bane)
      14,00-19,00  
07 Lørdag 15. Feb. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 16. Feb. 2020    
      11,00-19,00  
08 Lørdag 22. Feb. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 23. Feb. 2020    
      11,00-19,00  
09 Lørdag 29. Feb. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 01. Mar. 2020    
      11,00-12,30 Old Girls - BSF   (1/2 bane)
      12,30-14,00 U12 Drenge - BK Avarta   (1/2 bane)
      14,00-19,00  
10 Lørdag 07. Mar. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 08. Mar. 2020    
      11,00-19,00  
11 Lørdag 14. Mar. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 15. Mar. 2020    
      11,00-12,30 U14 Drenge - Høsterkøb HF  (1/2 bane)
      12,30-14,00 U12 Drenge - BSF   (1/2 bane)
      14,00-16,00  
      16,00-19,00 Old Girls - Vestia   (1/2 bane)
12 Lørdag 21. Mar. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 22. Mar. 2020    
      11,00-12,30 Kvindesenior - Sundby Bk. (11-Mands)
      12,30-19,00  
13 Lørdag 28. Mar. 2020    
      15,30-17,30 Herresenior
  Søndag 29. Mar. 2020    
      11,00-19,00