Menu

Vintertider 2018/19

 

       
Indendørs (Sydskolen)
 Dag/kl. 17,00-18,30 18,30-20,00
Mandag evt. U11-2 U16 Piger
 Dag/kl. 17,00-18,30 18,30-
Tirsdag U6 Legehold  
 Dag/kl. 17,00-18,30 18,30-19,30 19,30-21,00
Onsdag U9 Drenge  Old Girls
 Dag/kl. 17,00-18,30 18,30-20,00
Torsdag U11 Drenge U13 Drenge
 
Udendørs (Albertslund Stadion)
Kunstbane 2
 Dag/kl.
16,30-18,00 18,00-19,30 19,30-21,00
Tirsdag

U9D
U11D
U13D

Kvindesenior
U16P

Herresenior
U21

 
Kunstbane 1 (halv bane)
 Dag/kl. 20,00-21,30    
Onsdag  Veteraner  
 
Kunstbane 2
 Dag/kl. 19,30-21,00  
Torsdag Herresenior
U21

 

 

Kamp-tider (Weekend og Hverdage)  
Der reserveres tid til kampe via Hans-Carl, der koordinerer.  
Hans-Carl: tlf: 28 59 90 12 mail: hans-carl@bs72.dk  
Skemaerne vil løbende blive opdateret.  
         
VIGTIGT:   
Tildelte kamp- og træningstider, der ikke benyttes meddeles hurtigst muligt 
         
Udendørs (Albertslund Stadion Bane 2)  
         
Uge Dag Dato  Tid Kampe
43 Søndag 28. Okt 2018    
      08,30-19,00  
44 Søndag 04. Nov 2018    
      10,00-13,00 U9 - Mini stævne
      13,00-19,00  
45 Søndag 11. Nov 2018    
      08,30-19,00  
46 Søndag 18. Nov 2018    
      10,00-11,30 U11 Drenge - Ishøj IF (Halv Bane)
      11,30-13,00 U13 Drenge - Herstedøster IC (Halv Bane)
      13,00-14,30 Old Girls - Viby IF (Halv Bane)
      14,30-19,00  
         
47 Tirsdag 20. Nov 2018 19,30-21,00  U21  - HIC
         
  Søndag 25. Nov 2018 10,00-13,00  U9 - Mini stævne
      13,00-19,00  
         
48 Tirsdag 27. Nov 2018    
      19,30-21,00 U21 (8-mands) - B93 (Halv Bane)
  Søndag 02. Dec 2018    
      08,30-19,00  
49 Søndag 09. Dec 2018    
      10,00-12,00 U9 Drenge - Mini Stævne
      12,00-19,00  
         
50 Tirsdag 11. Dec 2018    
      19,30-21,00 U21 (8-mands) - Høje Tåstrup IF (Halv Bane)
  Søndag 16. Dec 2018    
      08,30-11,30  
      11,30-13,00 U13 Drenge - Vallensbæk IF (Halv Bane)
      13,00-14,30 Old Girls - AIK 65 Strøby Fodbold (Halv Bane)
      14,30-19,00  
01 Søndag 06. Jan 2019    
      08,30-19,00  
02 Søndag 13. Jan 2019    
      08,30-13,00  
      13,00-14,30 Old Girls - B93 (Halv Bane)
      14,30-19,00  
03 Søndag 20. Jan 2019    
      08,30-19,00  
04 Søndag 27. Jan 2019    
      10,00-11,30 U11 Drenge - Taastrup FC (Halv Bane)
      11,30-13,00  
      13,00-15,00 U21 - Glostrup
      15,00-19,00  
05 Tirsdag 29. Jan 2019    
      19,30-21,00 U21 (8-mands) - G 1950 (Halv Bane)
  Søndag 03. Feb 2019    
      08,30-11,30  
      11,30-13,00 U13 Drenge - Holbæk B&I (Halv Bane)
      13,00-14,30 Veteran - B93
      14,30-19,00  
06 Søndag 10. Feb 2019    
      08,30-11,00  
      11,00-13,00 U21 - KFB 
      13,00-19,00  
07 Søndag 17. Feb 2019    
      08,30-19,00  
08 Søndag 24. Feb 2019    
      08,30-19,00  
09 Tirsdag 26. Feb 2019    
      19,30-21,00 U21 (8-mands) - SSB (Halv Bane)
  Søndag 03. Mar 2019    
      08,30-11,00  
      11,00-13,00 Veteran - Lyngby
      13,00-15,00 Old Girls - Orient GI (Halv Bane)
      15,00-19,00  
10 Søndag 10. Mar 2019    
      10,00-11,30 U11 Drenge - Fløng-Hedehusene (Halv Bane)
      11,30-13,00 U13 Drenge - Svogerslev BK (Halv Bane)
      13,00-19,00  
11 Tirsdag 12. Mar 2019    
      19,30-21,00 U21 (8-mands) - T.G. 80 IF (Halv Bane)
  Søndag 17. Mar 2019    
      10,00-11,30 U11 Drenge - Karlslunde IF (Halv Bane)
      11,30-13,00  
      13,00-15,00 U21 - INVICTUS XI
      15,00-19,00  
12 Søndag 24. Mar 2019    
      08,30-11,30  
      11,30-13,00 Old Girls - Måløv BK (Halv Bane)
      13,00-15,00 U21 - BK Avarta
      15,00-19,00  
13 Søndag 31. Mar 2019    
      08,30-19,00